ThinkFun Laser Maze

Na sklade • 1 variant2,98 €97 % • 2 397 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant3,99 €94 % • 6 053 recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 839 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,59 €100 % • 6 368 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,4 €95 % • 85 585 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,73 €91 % • 1 384 recenziíĎalšie informácie

plastové
Vek od
8 rokov

• , zakúpené v Alza.sk

• Produkt má veľmi zavádzajúci obal, vizuálne hra nezodpovedá plne skutočnosti pretože laserový lúč nie je vidno ani v tme.
    • Hrozná cena vzhľadom na to, ako hra v skutočnosti funguje.

Lazer maze ma zaujalo najmä kvôli obalu, ktorý prezentuje, že na základe logického usporiadania panelov so zrkadlami sa lúč zo štartovacieho panela odrazí od zrkadiel a zasiahne (rozsvieti) cieľ. Hra je však zobrazená takým spôsobom, že jasne a zreteľne vidno plynulý lúč a jeho cestu k cieľu aj za bieleho dňa, takže dieťa môže sledovať správanie lúča. Pri nehoráznej cene za túto hračku by som aj verila, že to fakt robí. Ale tesne po objednaní mi to nedalo a pozrela som si recenzie a video-prezentácie tejto hry. Laserový lúč vôbec NEVIDNO ANI PO TME!!!! Ak sú zrkadlá usporiadané správne, rozsvieti sa iba samotný cieľ, aj to chabo a krátko. Ak to niekto predpokladá a nevadí mu to, môže to byť stále zaujímavá logická hra (hoci na podobný princíp sú aj lepšie a lacnejšie), ale ak ju niekto kupuje kvôli pozorovaniu lúčov, nech to ani nekupuje, nič neuvidí, bude sklamaný. Jednoznačne neodporúčam.
    Našťastie som stihla objednávku stornovať skôr, než mi tá blbosť mohla prísť.

Materiál
plastové
Vek od
8 rokov

So svetlami a zrkadlami sa dajú robiť skutočné kúzla. Avšak na to, aby ste zvládli preniesť svoj svetelný lúč spletitým bludiskom, budete potrebovať zapojiť svoje vedecké myslenie i neúprosnú logiku. Pripravte sa na vyrovnanú bitku vašich myšlienkových pochodov, pri ktorej potrápite váš mozog i priestorovú predstavivosť.

• , zakúpené v Alza.sk

• Hrozná cena vzhľadom na to, ako hra v skutočnosti funguje.

Našťastie som stihla objednávku stornovať skôr, než mi tá blbosť mohla prísť.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Laserové svetlo je trochu slabé a batéria sa rýchlo vybíja, ale okrem toho je to skvelý spôsob, ako sa hrať s vedou

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Veľmi vtipné, jednoduché na použitie, ale vyžaduje veľkú šikovnosť a veľkolepé!

Prekročil očakávania! Kúpila som ho svojmu 10-ročnému synovi, ale na druhý deň si ten istý darček vypýtali aj 16-, 22- a 60-roční členovia rodiny!

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Zábavná hra.
    • Žiadna nevýhoda.

To je to, čo by si dieťa prialo. Bola tu najlacnejšia a zadarmo.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
    • Dieťa sa s ním môže hrať samo.

Kúpil som ho ako darček.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Pre deti je veľmi zaujímavá možnosť ovládať laserové svetlo. Je zábavné ho vyvíjať. Najprv som ho kúpila pre vlastné dieťa, ale dávali sme ho aj ako darček a aj tam je to hit.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vývojár s malým priestorom.
      • Ninxs

Jopofa jatek, rozvíja sa, malý priestor k dispozícii. Deti ho milujú.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Vďaka hádankám je to všestranný a seriózny hlavolam aj pre dospelých
      • Mohli by sa pridať nové hárky skladačky

Kreatívny

• , automaticky preložené z Arukereso.hu

Hry sa mi páčia, opisy sú jasné, rozvíjajú myslenie.

• , automaticky preložené z Arukereso.hu
      • Hru môžete hrať aj samostatne. Úlohy sú postupne náročnejšie.
      • Mohla by byť o niečo väčšia.

Hľadal som logickú hru, produkt som si vybral na základe odporúčaní. Bola to dobrá voľba.